DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

ZMYSŁOWE I PEŁNE SEKSAPILU

LATYNOSKIE RYTMY

SALSA SOLO

Z HUBERTEM

Salsa –  to taniec dla każdego, ponieważ łatwo nauczyć się jej podstaw, a potem stopniowo doskonalić umiejętności. Salsa pasuje do prawie każdej muzyki, a więc jest bardzo praktyczna. Przy tym to taniec, który wyzwala pozytywną energię, bardzo swobodny, rytmiczny, energiczny, integracyjny. Można go tańczyć zarówno w parach jak i solo. Salsa pozwala na improwizację – nawet tańczona w parze, a przede wszystkim jest pełna humoru i pozwala dobrze się bawić.

Prowadzący - Hubert Wawryniuk

LATINO

Z KATIĄ

Taniec Towarzyski solo! Kocie ruchy w Rumbie, zalotna Cha-Cha, skoczny i wesoły Jive czy dynamiczna Samba, każdą kobietę wprawią w świetny nastrój. Zajęcia nie tylko rozwiną koordynację ruchową, ale i pozwolą poczuć się pewniej na parkiecie.

Prowadząca - Katia Smerachanskaya

TANIEC TOWARZYSKI

Z HUBERTEM WAWRYNIUKIEM

Zajęcia na których od podstaw poznasz wszystkie gatunki tańca w parze począwszy od tańców latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, jive, rocknroll, salsa) po standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński) oraz taniec użytkowy „disco samba”. Tutaj nauczysz się jak współpracować z partnerem aby wasz taniec wyglądał zawsze świetnie. Jeśli nie masz pary a chcesz skorzystać z zajęć – przyjdź postaramy się znaleźć drugą osobę do pary.

ŚWIAT ZUMBY

Ilony Kępy i Karoliny Dudy-Prokockiej

Inspirowane kulturą latynoamerykańską zajęcia taneczno- sprawnościowe oparte na muzyce latynoskiej i międzynarodowej oraz ruchach tanecznych. W programie Zumba zintegrowano kilka podstawowych zasad treningu aerobowego, interwałowego i oporowego, aby zmaksymalizować wydatek kaloryczny, korzyści sercowo- naczyniowe i wzmacnianie mięśni całego ciała. Ruchy taneczne oparte na treningu kardio to łatwe do powtórzenia kroki, działające przede wszystkim na mięśnie pośladkowe, nogi, ramiona, mięśnie korpusu i brzucha. Zumbę opanują zarówno tancerze, jak i osoby nietańczące. Zajęcia Zumba tworzą niezwykłą atmosferę, która ośmiela osoby nietańczące, a niezdecydowanych przekonuje do zajęć w grupie.

ZAPRASZAMY !